HD elektro v.o.s. - prodejna Křenová - nové reklamní tabule

Tabule jsou moc vysoké a úzké, proto jsem to upravil na stránce tak, abys byly vidět detaily.

                

A takhle to bude vypadat v celku - tyhle dvě nové reklamy budou na krajních deskách, odděleny prostředním sloupem, takže si je nebude možno prohlížet zaráz - proto na nich jsou některé věci duplicitně. Nikdo to tedy nikdy neuvidí dohromady tak, jak je to na této stránce.

Ten prostřední sloup zatím tvořím sám - bude vypadat jako na tom pravém obrázku (obě jeho strany stejně).

 

    Účel je samozřejmě ten, aby to chodcům bilo do očí - nápis POČÍTAČE nahoře je sice 7m dlouhý, ale když jdeš po chodníku, tak ho skoro nevidíš (neboli ho nezaregistruješ). Naopak ty nové tabule má chodec kolmo proti sobě, nedají se přehlédnout, vidí je ze vzdálenosti 20-30m, napřed vidí logo, pak si přečte největší nápisy, když přijde blíž, tak si to prohlídne detailně a když bude stát před sloupem, tak si může podrobně nastudovat, co všechno děláme (lidi hrozně rádi čtou).

    Když to srovnám s těmi obchody, co jsou za námi - DROGERIE a VESTAVNÉ SKŘÍNĚ mají sice vývěsné štíty do ulice, ale zdaleka to tak nekřičí na chodce, jako ty moje tabule. A to, že jsou v dalším domě prodejny POTRAVINY a OVOCE-ZELENINA - to není z fotky poznat vůbec. A tím pádem si toho taky málokdo všimne.


Tohle je další varianta - jedná se o možnost nahradit tištěné panely vyplotrovaným (vyřezaným) nápisem. Bude to sice trochu dražší, ale umožní mi to dvě věci:

1) můžu dodržet barvy, které běžně používáme na logo apod. a které se mi rozhodně víc líbí (což možná není tak podstatné, aby to zdůvodňovalo vyšší cenu)

2) můžu do toho doplnit ty "svítivé" folie, které na dálku přitahují oči - a to už by důležité být mohlo

Vpravo je ukázka jiné varianty nápisu - červené pozadí a na něm nápis ze svítivé žluté. To mi ale připadá méně výrazné.

Na závěr ještě ukázka těch folií, jak vypadají na sloupu v reálu. Ještě je tam vidět pásek, na který mi vytiskli vzorky modré barvy.

A už to visí...